3D GYM DESIGN


Prześlij nam swój plan piętra pocztą e-mail, a wspólnie uzgodnimy, które urządzenia chcesz użyć w swoim studio. Potem potrzebujemy 1-3 dni, aby przedstawić wam nasz pierwszy wynik.

KONTAKT TERAZ

ŁATWY W UŻYCIU

DHT Fitness GYMDESIGNER to łatwe w użyciu rozwiązanie do szybkiego i łatwego planowania pomieszczeń 3D / projektowania studyjnego.

Szczególnie fajne są animacje, które sprawiają, że filmy stają się ekscytujące. W przypadku projektów komercyjnych zapewnia on natychmiastową przejrzystość w zakresie możliwych kosztów i leasingu całej floty sprzętu.

Program wymaga dobrej karty graficznej i wystarczającej pamięci.

Uwaga! Standardowa konsola do gier jest wystarczająca, ale nie stacja komputerowa w biurze.

Obecna wersja jest nadal w fazie testowej, prosimy o cierpliwość, wiele więcej funkcji i lepsza wersja jest w trakcie tworzenia. Proste planowanie można szybko utworzyć po krótkim zapoznaniu się z programem.

Aby go pobrać, wstaw ten link do przeglądarki i uruchom. Pobieranie rozpocznie się z serwera Amazon:

https://gymdesignerinstaller.s3.eu-central-1.amazonaws.com/GymDesigner_Public.zip

Uwaga! Ponieważ jest to plik .exe, ostrzeżenia o zaporze ogniowej wydają się być wirusem. Musisz to zignorować.

AKTUALIZACJE

Przed zainstalowaniem aktualizacji należy odinstalować wersję na komputerze. Aby to zrobić, użyj deinstalatora znajdującego się w tym folderze: C: \ Program Files (x86) \ DHZ Fitness \ GymDesigner

MY GYMS

Możesz znaleźć swoje plany w tym katalogu. Tutaj możesz wstawić odebrane pliki lub zaplanować ich wysłanie. W żółtym znaku musi być nazwą użytkownika. C: \ Users \ Admin \ AppData \ LocalLow \ Default Company \ gym_planner \ MyGyms

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz Gymdesigner.