Nowe hale produkcyjne dla DHZ Fitness powstają obecnie w Chinach. Póki co hale znajdują się w stanie surowym i coraz szybciej zbliżają się do terminu zakończenia budowy. Otwarto już kilka nowych zakładów produkcyjnych, w tym dwa zakłady do lakierowania proszkowego, które działają od niedawna. Na zdjęciach, które zrobiliśmy we wrześniu, widoczny jest również nowy pomost. Nowe hale produkcyjne robią imponujące wrażenie. Wystarczy jedynie spojrzeć, jak małe w porównaniu z wielkością hal wydają się być uchwycone na zdjęciach ciężarówki oglądane z pomostu.

Pomost został zaprojektowany specjalnie z myślą o odwiedzających gościach, by umożliwić im zwiedzanie dwóch hal produkcyjnych o powierzchni 60 tys. m² każda. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość obejrzenia nowej fabryki DHZ Fitness bez zakłócania procesu produkcyjnego. Pomost będzie miał łączną długość ok. 2 kilometrów.

Aby spacer po pomoście nie trwał zbyt długo, w niedalekiej przyszłości możliwe będzie korzystanie z rowerów elektrycznych. Z kolei miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli wykorzystywać pomost do rozgrzewki. Z niecierpliwością wyczekujemy na zakończenie budowy, przy najbliższej okazji dodamy kolejne zdjęcia z placu budowy. Zapytania dotyczące DHZ Fitness można przesyłać za pośrednictwem naszej strony kontaktowej.