WITAMY W DHZ FITNESS

Wspomagamy naszych klientów przy otwieraniu nowych klubów fitness oraz modernizacji już istniejących obiektów. Naszym klientom oferujemy nie tylko funkcjonalny sprzęt fitness najwyższej jakości, lecz także korzystne ceny, co pozwoli Ci na urządzenie atrakcyjnego klubu fitness przy stosunkowo niskich kosztach. Jesteśmy w stanie osiągnąć ten cel dzięki przyjętej strategii produkcji, korzystnej lokalizacji centr produkcyjnych oraz niskim kosztom ogólnym – wszystko z korzyścią dla Ciebie. Oferowane przez nas ceny sprzedaży są wyraźnie niższe niż u konkurencyjnych firm o ustabilizowanej pozycji na rynku. W najlepszym wypadku możesz zyskać nawet połowę ceny.

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty, ich wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny zadowolą każdego klienta. Jesteśmy w stanie osiągnąć ten cel dzięki przyjętej strategii produkcji, korzystnej lokalizacji centrów produkcyjnych oraz niskim kosztom ogólnym – wszystko z korzyścią dla Ciebie.
Z niecierpliwością wyczekujemy na możliwość osobistego spotkania z Tobą, podczas którego możemy wymienić się doświadczeniami i pomysłami. Ze sportowymi pozdrowieniami – David von Hase

SPRZEDAŻ & DYSTRYBUCJA

Salon wystawowy

Do Twojej dyspozycji są trzy salony wystawowe na terenie Niemiec, w których możesz wypróbować wiele urządzeń znajdujących się w ofercie. Dzięki wizycie w showroomie na własne oczy przekonasz się o wysokiej jakości i funkcjonalności urządzeń, poczujesz imponującą biomechanikę i uzyskasz wrażenia, które pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji.

Czekamy na Twoją wizytę!

  • Showroom