DHZ FITNESS SERWIS

Przywiązujemy dużą wagę do zapewnienia naszym klientom kompleksowych profesjonalnych usług serwisowych, nawet po udanym zakupie. Wszyscy nasi klienci są dla nas niezwykle ważni – ich zadowolenie to nasz nadrzędny cel.

Tutaj dowiesz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług serwisowych. Jeśli nie znajdziesz tu wszystkich potrzebnych Ci informacji lub chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie służymy pomocą w razie pytań lub wątpliwości!

Jesteśmy do dyspozycji w dni robocze od 8:00 do 16:00
Tel:+49 3304 247 28 76
E-mail: sales@dhz-fitness.de

dhz-installation

MONTAŻ

 • Profesjonalnie prowadzony serwis jest jednym z naszych atutów. Z przyjemnością przygotujemy ofertę obejmującą transport i montaż urządzeń w Twojej siłowni. Przekaż nam informacje o lokalizacji klubu, dostępnych wejściach, kondygnacji, na której położony jest klub, możliwości skorzystania z windy itp., abyśmy mogli dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

warranty

GWARANCJA

 • Gwarancja daje pewność. Sprzęt fitness produkowany przez DHZ jest objęty gwarancją, dzięki której nasi klienci mogą liczyć na natychmiastową interwencję serwisową w razie pojawienia się usterek. Czas trwania gwarancji różni się w zależności od elementu:

  Ramy & Spoiny: 5 lat
  Tapicerka: 6 miesięcy
  Pozostałe komponenty: 1 rok

spare-parts

CZĘŚCI ZAMIENNE

 • Wszystkie części zamienne przechowujemy w naszym magazynie głównym położonym na terenie Niemiec, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zareagować na nadsyłane zapytania. Do złożenia zamówienia niezbędne są następujące informacje:

  zdjęcie naklejki umieszczonej na urządzeniu (symbol produktu i numer seryjny)
  2) zdjęcia części do wymiany, jeśli to możliwe wykonane z różnych perspektyw